Czyszczenie dywanów Warszawa

Super efekt czyszczenia dywanów i wykładzin jaki można uzyskać wykonując usługę w domu Klienta.


4 etapowy proces prania dywanów/wykładzin:

APLIKACJA ŚRODKA PRESPRAY NA DYWAN

Na praną powierzchnię zostaje nałożony silny preparat usuwający stare i uporczywe plamy.

 


EKSTRAKCJA ŚRODKA ROZPUSZCZAJĄCEGO BRUD

Odpowiednio dobrany do rodzaju dywanu i zabrudzeń środek piorący naniesiony zostaje na dywan. Poradzi on sobie zarówno ze starymi jak i świeżymi plamami po sokach, kawie, czekoladzie, tłuszczach, smarach, krwi itp.


PODWÓJNE PRANIE EKSTRAKCYJNE

Na przygotowaną wcześniej powierzchnię natryskujemy środek rozpuszczający brud a następnie odsysamy go razem z brudem. Jest to bardzo ważny proces bez którego nie powiodło by się dokładne usunięcie zanieczyszczenia. Środki chemiczne umożliwiają odklejenie/oddzielenie się drobin brudu od włosia dywanu. Stosujemy środki przeciwalergiczne i bakteriobójcze (neutralizują bakterie, wirusy, grzyby i pleśń) Pozostawiają po sobie przyjemny zapach i uczucie świeżości. Środki te są bezpieczne też dla ludzi i zwierząt.


ODSYSANIE NADMIARU WODY Z POWIERZCHNI DYWANU

Po tym procesie Twoje dywany i wykładziny pozostaną jedynie wilgotne.( przy bardzo dużych i uporczywych zabrudzeniach proces prania wykonujemy kilkukrotnie co spowoduje że zostanie on bardziej wilgotny po praniu ) Jeśli Twój dywan/wykładzina nieprzyjemnie pachnie (zapach zwierząt, tytoń, mocz, stęchlizna) używając specjalistycznych neutralizatorów zapachów oraz enzymów pozbędziemy się problemu.


PROMOCJA DO KOŃCA PAŹDZIERNIKA 2017

Pranie dywanów + specjalistyczne odkurzanie 7,5 zł m2 Dojazd gratis – 24 H – Usługi EXPRESOWE Pranie EXPRESOWE – Nasz specjalista może być u Państwa nawet w kilka godzin . Gwarantujemy wykonywanie prac na najwyższym poziomie i zadowolenie naszych klientów. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.