4 Etapowy proces Czyszczenia wykładzin o najwyższym standardzie świadczonych usług to specjalność Naszej firmy. Wieloletnie doświadczenie, najwyższej klasy chemia oraz najlepszy sprzęt to gwarancja dobrze wykonanej usługi.

Zlecenia prania wykładzin świadczymy na terenie Warszawy i okolic.Nasze kompetencje w dziedzinie prania i czyszczenia wykładzin poparte są doświadczeniem i wieloma szkoleniami teoretyczno – praktycznymi, jak i również referencjami. Istniejemy na rynku od ponad 14 lat i cieszymy się zaufaniem kilkunastu tysięcy zadowolonych klientów, z Naszych usług korzystają restauracje, kina, teatry, banki, instytucje państwowe, przedszkola, szkoły jak i również klienci indywidualni.

Czyszczenie wykładzin Warszawa

Gwarantujemy wysoką jakość, przystępne ceny oraz korzystne terminy realizacji zamówień. Naszym piorytetem jest satysfakcja oraz zadowolenie z efektów naszej pracy. Wszystkie usługi wykonujemy najwyższej jakości sprzętem firmy KARCHER (metoda ekstrakcyjna ) z wykorzystaniem najlepszych środków piorących firm takich jak CLEANFIX, TENZI, PROFCHEM, TERSUS. Dzięki szerokiej ofercie produktów jesteśmy w stanie dopasować środki do konkretnych rodzajów tkanin włókienniczych czy częto spotykanych problemów np. uryna, gumy do żucia, smary, wino, kawa, wymiociny, nieprzyjemne zapachy.Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, zależy nam na naszych Klientach i pragniemy aby zawsze do nas powracali.

Decydując się na współprace z nami zapewnią Państwo sobie:

  • czystość, estetykę w domu i miejscu pracy
  • konkurencyjne ceny
  • wybór dogodnych dla Państwa godzin na świadczenie usług (24h)
  • miłą i rzetelną obsługę.